You are currently viewing Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Özden Taşımacılık Nakliyat, çelik kasalı, kapalı araçlarıyla ve eğitilmiş profesyonel ekibiyle, saygıdeğer müşterilerimizin haklı beğenisi ve güvenini kazanmış, sağlıklı ve problemsiz işbirliği ile kusursuz çözümler yaratmıştır.Evden eve taşımacılık hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için yatırımlarını sağlamlaştıran Özden Taşımacılık Nakliyat, evden eve taşımacılık ve tüm Türkiye’de evden eve nakliyat konusunda şu ana kadar süregelen zaman dilimi içerisinde sonuçlandırdığı ve referans niteliği taşıyan hizmetleriyle çok sayıda şahıs, firma ve kurumun haklı memnuniyetini elde etmiştir.

Şehir içi ve Şehirlerarası Nakliyat hizmetiyle Tüm Türkiye’nin her yerine; ambalajlı, sigortalı, ev taşıma hizmeti dışında ofis ve her çeşit yük nakliyecilik hizmeti verdiğimiz Özden Taşımacılık Nakliyat Olarak Hizmetinizdeyiz. Taşıma işi ekip işidir. İyi bir ekip sizin eşyanızın sorunsuz şekilde ikinci evinize taşınmasını sağlar. Özden Taşımacılık Nakliyat ev taşıma işlerinizde daima size seçkin elemanlar yollar. Güvenilir, uzman ve güler yüzlü personellerle sizi hayallerinize taşıyoruz.

Bizimle mail, form veya telefon yoluyla irtibata geçerek talebinizi ilettiğinizde, Ekspertiz ekibimiz derhal görevlendirilerek, sizin için uygun zaman diliminde taşıma adresinde gerekli incelemeyi yapacaktır. Ücretsiz ekspertiz incelememizin akabinde tarafınıza sözlü veya yazılı olarak ileteceğimiz teklifimizi olumlu bulmanız halinde, karşılıklı sözleşme ile araç ve taşıma planlamanız yapılacak, günü ve saati geldiğinde eşyalarınızın nakliye işlemi sorunsuzca gerçekleşecektir.