Motosiklet Nakliyesi

Bize Ulaşın

Özden Taşımacılık Nakliyat firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi, şehirlerarası, ev ve işyeri nakliyatını en güvenli şekilde sigortalı olarak yapmaktadır.

Adres :

İstanbul - İzmir - Ankara

Telefon:

+90 542 131 06 13

WhatsApp :

+90 542 131 06 13

Mail :

info@ozdentasimacilik.com

Motosiklet Nakliyesi

Özden Taşımacılık kapalı kasa araçlar ve uygun fiyatlarla motosiklet, nakliyesi yapıyor. Motosiklet taşıma işleminizin nasıl gerçekleşeceği ile ilgili tüm detayları inceleyebilir, Whatsapp destek hattımızda bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Racing, Harley Davidson, Goldwin, Chopper, Scooter, Vespa, Honda, Yamaha, Suzuki… Motosikletinizin marka ve modeli ne olursa olsun, kapalı kasa araçlarda, %100 koruma altında, en kısa zamanda adresinizden alınıp adresinize teslim ediliyor.

Motorunuz ister 50 cc olsun, ister 125, ister 900, ister 1200 cc, biz hep hızlı ve zamanında teslim ediyoruz.

Siz arkanıza yaslanın ve kahvenizi yudumlayın, motosiklet taşıma işinizi biz yapalım.

Motosiklet Taşıma

Motosiklet taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İstanbul, Ankara, İzmir’in neresinde olursanız olun adresinize geliyor, motorunuzu alıyor, yeni adresine teslim ediyoruz.

Şehirlerarası Motosiklet Taşıma

Motosikletinizin nakliyesini  İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük yada motosiklet kullanımının yoğun olduğu şehirlerden diğer şehirlere düzenli olarak sevkiyatımız mevcut. Diğer şehirler için planlama yapılarak taşıma gerçekleştirilmektedir. Şehirden şehire motosiklet taşıma ile ilgili detaylı bilgiyi bu yazının devamında öğrenebilirsiniz.

2. el yada sıfır motosiklet satın alan, başka bir şehirde yaşamaya karar veren, motosiklet gezilerine katılan, tatil amaçlı olarak gittiği yerde kullanmak isteyen bir çok müşterimiz şehirler arası motosiklet taşıma hizmetini tercih ediyor.

Kilometrelerce ve saatlerce motosiklet sürmek epey bir zaman, güç ve dayanıklılık istiyor. Ayrıca motosikletlerin trafikte pek dikkate alınmadığını göz önünde bulundurursak ve otoyollarda motosikletin yanından hızla geçen otobüs, tır gibi büyük araçların yarattığı rüzgar sürücüye direksiyon hakimiyetinde zor anlar yaşatabiliyor. Gerekli taşıma belgelerine sahip, kapalı kasa araçlar ile motosiklet transferi size zaman kazandırdığı gibi aynı zamanda da güvenli bir taşıma sağlıyor.  

Özden Taşımacılık bu konuda en iyi yardımcınız olarak motosikletinizin nakliyesini kapalı kasa araçlar ile hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin her şehrine motosiklet taşımacılığı yapan firmamızın nüfus yoğunluğunun çok olduğu ve Ege – Akdeniz – Marmara – İç Anadolu gibi motosiklet kullanımının yoğun olduğu bölgelerde düzenli olarak motosiklet taşımacılığı yapıyor. 

İstanbul, Ankara, İzmir, gibi büyük şehirlerden ve şehir merkezlerine günlük seferlerimiz bulunuyor. 

Diğer şehir ve bölgelerden gelen taşıma taleplerinin ise operasyon departmanımız tarafından rota planlaması yapılarak gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

Tüm taşıma işlemleri planlanırken motosikletlerin marka modeline uygun araç belirleniyor. Yükleme ve indirme işlemleri sırasında kolaylık olması açısından 50cc, 100cc, 150cc gibi hafif motosikletler için hem panelvan tipi hemde kamyonet tipi araç uygun görülürken. 900cc, 1000cc, 1200cc gibi ağır motosikletler için sadece panelvan uygun görülüyor. 

Araca yüklenen motosiklet araç içerisindeki bağlama demirlerine spanzet veya halatlar yardımı ile bağlanıyor ve hareket ederek hasar görmesi engellenerek transfere hazır hale getiriliyor. 

Taşıma süreci ise sizin bize ulaşarak talebinize ait bilgileri paylaşmanız ile başlıyor. 

Sizden istediğimiz bilgiler : 

  • Motorun taşınacağı tarih ve saat
  • Motorun marka ve modeli 
  • Motorun alınacağı adres
  • Motorun teslim edileceği adres
 

Bu bilgiler doğrultusunda ilgili ekibimiz transfere uygun araçların kontrolünü sağlayarak fiyatlandırma çalışması gerçekleştiriyor ve size iletiyor. 

İşlemi onaylamanız durumunda, taşımayı gerçekleştirecek olan aracın şoförü sizi arayarak motoru teslim edecek ve teslim alacak kişinin iletişim bilgilerini ve belirtilen tarih / saatte yükleme işlemi gerçekleşiyor. 

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra motorunuz yeni adresine doğru yola çıkıyor.

Özellikle ilk defa motosiklet alan ya da model yükselten müşterilerimizin, haklı olarak, bir an önce, hevesle aldığı motosikletine kavuşma isteği ile  en çok sordukları sorulardan biri ise “motosikletim ne zaman teslim edilir?” oluyor. 

Teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adresin uzaklığına göre 1-3 gün arasında değişiyor. Olumsuz hava koşulları, oto yollarda meydana gelen kazalar ve taşımayı gerçekleştiren araçta oluşacak arıza gibi teslimatı geciktirecek durumlarda tarafınıza bilgilendirme sağlanıyor.

Teslimat süreleri ile ilgili örnek vermek gerekirse de İstanbul’dan öğleden sonra yüklenen bir motosiklet bir sonraki gün, öğlene kadar İzmir, Ankara gibi şehirlere teslim edilir.

Yükleme bilgilerine ek olarak yükleme esnasında direksiyon kilidinin açık olması, motorun ruhsatının bir kopyasının veya görselinin tarafınızdan teslim edilmesi gerekiyor. 

Motosikletinizin çalıştırılmasına gerek olmadığı için, motosikletinizin anahtarını teslim etmenize gerek yok. Ayrıca Bazı motosiklet kullanıcıları ve transfer hizmeti veren firmalar tarafından belirtildiği gibi motosikletinizin yakıtını boşaltmanız gerekmiyor.

Motosiklet Nakliye Fiyatları

Alınacak hizmetin kalitesi kadar hizmet bedelinin miktarının da sizin için önemini biliyoruz. 

Burada sabit bir fiyat bilgisi paylaşmayı çok isterdik ancak motosiklet taşıma ücretleri; motosikletinizin alınacağı ve taşınacağı iki şehir arasındaki mesafeye, motorunuzun boyutlarına vb. şuan için belli olmayan verilere göre değişiklik göstermektedir.  

Bu sebepten dolayı ancak bizimle iletişime geçerek motosiklet taşıma fiyatları ile ilgili en sağlıklı bilgiyi edinebilirsiniz.